Повернення та обмін

Відповідно до ст. 9 Закону України "Про захист прав споживачів" покупець має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його з якихось причин і не може бути використаний за призначенням.

Покупець має право на обмін товару протягом 14 днів, за винятком дня покупки. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий покупцю разом із товаром.

Однак обміняти чи повернути таким чином можна не будь-який товар. Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну чи поверненню (Постанова КМУ від 19 березня 1994 р. № 172). До переліку таких товарів також включено:

1. Тканини.

2. Тюлегардинні та мереживні полотна.

Враховуючи вищевикладене, дуже важливо при замовленні правильно визначитися з метражем, кольором і дизайном штор або тюлю.

Тканини відмірюються виключно за вашими даними у замовленні, і якщо тканина вам не підійшла, її не можна обміняти або повернути. Якщо у вас є сумніви щодо характеристик або відтінку тканини, ви можете проконсультуватися з нашими менеджерами за номерами, вказаними в розділі Контакти. Також ви можете попросити зробити фото на Вайбер або замовити зразки тканин.

Обмін або повернення можливе лише у разі виявленні виробничих дефектів. У цьому випадку, покупцю необхідно зв'язатися з нами будь-яким зручним способом для обговорення умов повернення або обміну.

Однак такі випадки малоймовірні, оскільки наш магазин пропонує тільки високоякісні та перевірені тканини. А при оформленні посилки наші менеджери уважно перевіряють кожне замовлення на відповідність вимогам.

0